Čašník/Servírka

Peter Marton

Koliba BODEGA, Podsuchá 7851, 034 03 Ružomberok, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí v reštaurácii, na poschodí a na terase. Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku. Ostatné veci podľa pracovnej náplne. Ovládanie programu OBERON je výhodou, nie však podmienkou. Viac sa dozviete na pohovore.

Zamestnanecká strava
Zamestnanecké oblečenie
Ubytovanie len po dohode so správcom prevádzky

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielať na náš e-mail.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Vyžadujeme platný zdravotný preukaz. Vyučený v gastronómii alebo v potravinárstve, treba doniesť kópiu výučného listu alebo maturity.Ostatní musia mať hygienické minimum, čiže osvedčenie o odbornej spôsobilosti pri práci s potravinami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

3

Slušné správanie k zákazníkom, spoľahlivosť, flexibilita, komunikatívnosť, čestnosť.

JEDÁLEŇ BODEGA je reštaurácia, ktorá je hlavne zameraná na denné menu a rozvoz. Príprava polievok a hotových jedál. Samozrejme sa môžete u nás aj naobedovať.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1753448  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou