1 000 - 1 300 EUR

Skladník / Montážnik produktov a vzorkových panelov MP Kovania

Peter Martinka - MP Servis

Miesto práce
Bojnická 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž produktových vzorkovníkov. kľučky, madlá, kupeľňové doplnky atď.
- Inštalácia a starostlivosť o vzorkovníky na novej predajni v Bratislave.
- Inštalácie vzorkovníkov u zákazníkov.
- Montáž produktov u zákazníkov.
- Opravy, demontáž a posudzovanie reklamácií u zákazníkov.
- Práce v sklade; príjem a výdaj tovaru.
- Pomocné manipulačné práce.
- Obsluha vysokozdvižného vozíka - výhoda
- Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 EUR BRUTTO

Hľadáme kolegu do nášho tímu, ktorý bude stabilným a dlhodobým pilierom našej firmy.
Sme stabilnou spoločnosťou s jasnou víziou na najbližších 5 rokov.
Aktuálne realizujeme výstavbu novej modernej budovy o rozlohe 3500 m2,
z toho len showroom 1200 m2 so vstupom od Rožňavskej ulice 600 m2 kancelárskych
a 1700 m2 skladových priestorov.
Pre nový showroom pripravujeme obnovu európskeho sortimentu a vývoj nových produktov v Číne.
Kandidátovi, ktorý nám pomôže napredovať a zrealizovať naše vízie ponúkame:
Stabilnú pracovnú pozíciu v profesionálnom kolektíve
Priamy nadriadený - majitel spoločnosti
Príjemné pracovné prostredie
Kreatívna práca na rozličných projektoch
Hodnota stravnej jednotky - dohoda
Celoročný vstup do fitnesscentra - dohoda

Sme slovenská zodpovedná rodinná firma, ktorá stavia nielen na spokojnosti zákazníkov, ale aj na spokojnosti všetkých zamestnancov.
Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, pracovitého, lojálneho a príjemného kolegu/kolegyňu, ktorý hľadá zaujímavú a stabilnú prácu na dlhšie obdobie.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím CV (najlepšie s fotografiou) v slovenskom jazyku na adresu:
[email protected]

Do predmetu svojej správy uveďte prosím pozíciu, na ktorú reagujete. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

S pozdravom
Martinka Peter a kolektív MP KOVANIA

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, stolar,

- lojanosť a vytrvalosť
- tímový hráč
- schopnosť rýchlo sa adaptovať
- technické myslenie
- cit k dizajnu
- samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, precíznosť
spoľahlivosť a zodpovenosť
- trvalé bydlisko - ideálne Bratislava a blízke okolie

MP KOVANIA - spoločnosť so slovenským kapitálom založená v roku 2002. Od tohto obdobia pôsobíme v oblasti dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkujeme veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou maloobchodných partnerov na celom území SR a ČR. V tejto oblasti dlhodobo budujeme meno kvalitného a spoľahlivého partnera. Naša spoločnosť vo svojej činnosti vsádza na stabilitu, spoľahlivosť v poskytovaní produktov a služieb, na kvalitnú a ochotnú predajnú i popredajnú starostlivosť. MP KOVANIA to je nekonečný výber kľučiek.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Bojnická 10
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Martinka
Tel.: 0905 202 742
E-mail: poslať životopis
ID: 3757384   Dátum zverejnenia: 7.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR BRUTTO