Kreatívny marketingový manažér MP KOVANIA

MP KOVANIA s. r. o.

Miesto práce
Bojnická 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 200 EUR/mesiac1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prevzatie tvorby novej web stránky/eshopu, komunikácia s realizačnou agentúrou
  • Správa produktovej a eshop databázy
  • Správa účtov na sociálnych sieťach (Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter)
  • Koordinácia webovej propagácie a jej optimalizácia (organická i platená)
  • Návrhy, realizácia marketingových aktivít a ich koordinácia
  • Zadávanie inzercie, evidencia objednávok a vedenie štatistiky
  • Koordinácia tvorby produktových letákov, katalógov a brožúr
  • Event marketing - príprava a koordinácia akcií pre zákazníkov
  • Vytvorenie, správa dizajn manuálu a brandingu
  • Koordinácia externých marketingových služieb – grafika, audio-vizuálne služby
  • Evidencia bilboardov a ich aktualizácie
  • Komunikácia s agentúrami a tlačiarňami
  • Zodpovednosť za výberové konania jednotlivých tovarov a služieb
  • Vytváranie kreatívnych grafických návrhov
  • Navrhovanie a spracovanie grafických a propagačných materiálov
  • Navrhovanie a spracovanie logotypov a design manuálov
  • Návrh kreatívnych kampaní a ich realizácia
  • Koordinácia tvorby obalových materiálov
  • Zabezpečovanie vnútrofiremnych tlačovín a vizitiek
  • Realizácie pokynov priameho nadriadeného

  • Hľadáme kolegu/kolegyňu do nášho tímu, ktorý bude stabilným a dlhodobým pilierom našej firmy.
  • Sme stabilnou spoločnosťou s jasnou víziou na najbližších 5 rokov.
  • Aktuálne realizujeme výstavbu novej modernej budovy o rozlohe 3500 m2,
z toho len showroom 1200 m2 so vstupom od Rožňavskej / Novej Rožňavskej ulice
600 m2 kancelárskych a 1700 m2 skladových priestorov.
  • Pripravujeme redizajn loga, balenia výrobkov a celkovej firemnej identity.
  • V spolupráci s agenturou RIESENIA.COM sme spustili výrobu novej web stránky vrátane eshopu na najvyššej možnej úrovni.
  • Kandidátovi, ktorý nám pomôže napredovať a zrealizovať naše vízie ponúkame:
  • Stabilnú pracovnú pozíciu v profesionálnom kolektíve
  • Pomerne veľký rozpočet na marketingové aktivity
  • Priamy nadriadený - majitel spoločnosti
  • Príjemné pracovné prostredie ( od novembra 2019 v úplne novom sídle spoločnosti )
  • Kreatívna práca na rozličných projektoch
  • Komunikácia s rôznymi zaujímavými tuzemskými, ale aj zahraničnými partnermi
  • Hodnota stravnej jednotky - dohoda
  • Celoročný vstup do fitnesscentra - dohoda
  • Osobný automobil - dohoda
  • Iné požiadavky - dohoda

Životopis s fotografiou prosím posielať v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Marketing / design

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Skúsenosti na pozícii Marketingový manažér sú podmienkou
  • Znalosť anglického jazyka na aktívnej komunikatívnej úrovni
  • Znalosť grafickych programov - výhoda
  • Znalosť online marketingových nástrojov a procesov
  • Prax na obdobnej, riadiacej pozícii minimálne 3 roky
  • Zručnosti a schopnosti z oblasti dizajnu a reklamy
  • Flexibilnosť, príjemné vystupovanie, lojálnosť
  • Otvorenosť k zmenám, orientácia na výsledky, aktívny prístup a spoľahlivosť
  • Výborné komunikačné a manažérske zručnosti
  • Dynamická osobnosť s prirodzenou autoritou

MP KOVANIA je stabilná slovenská spoločnosť s jasnou víziou ďalšieho rozvoja, ktorá bola založená v roku 2002 a ktorá pôsobí v oblasti predaja dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou partnerov na celom území SR a ČR. Spoločnosť od svojho začiatku vsádza na vysokú kvalitu predávaných produktov a poskytovaných predajných aj popredajných služieb.
Viac na www.mp-kovania.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Martinka
Tel.: 0905 202 742
E-mail: poslať životopis
ID: 3739661  Dátum zverejnenia: 14.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 200 EUR/mesiac1600