1 600 - 2 200 EUR

Kreatívny marketingový manažér MP KOVANIA

Peter Martinka - MP Servis

Miesto práce
Bojnická 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prevzatie tvorby novej web stránky/eshopu, komunikácia s realizačnou agentúrou
- Správa produktovej a eshop databázy
- Správa účtov na sociálnych sieťach (Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter)
- Koordinácia webovej propagácie a jej optimalizácia (organická i platená)
- Návrhy, realizácia marketingových aktivít a ich koordinácia
- Zadávanie inzercie, evidencia objednávok a vedenie štatistiky
- Koordinácia tvorby produktových letákov, katalógov a brožúr
- Event marketing - príprava a koordinácia akcií pre zákazníkov
- Vytvorenie, správa dizajn manuálu a brandingu
- Koordinácia externých marketingových služieb – grafika, audio-vizuálne služby
- Evidencia bilboardov a ich aktualizácie
- Komunikácia s agentúrami a tlačiarňami
- Zodpovednosť za výberové konania jednotlivých tovarov a služieb
- Vytváranie kreatívnych grafických návrhov
- Navrhovanie a spracovanie grafických a propagačných materiálov
- Navrhovanie a spracovanie logotypov a design manuálov
- Návrh kreatívnych kampaní a ich realizácia
- Koordinácia tvorby obalových materiálov
- Zabezpečovanie vnútrofiremnych tlačovín a vizitiek
- Realizácie pokynov priameho nadriadeného

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1600

- Hľadáme kolegu/kolegyňu do nášho tímu, ktorý bude stabilným a dlhodobým pilierom našej firmy.
- Sme stabilnou spoločnosťou s jasnou víziou na najbližších 5 rokov.
- Aktuálne realizujeme výstavbu novej modernej budovy o rozlohe 3500 m2,
z toho len showroom 1200 m2 so vstupom od Rožňavskej / Novej Rožňavskej ulice
600 m2 kancelárskych a 1700 m2 skladových priestorov.
- Pripravujeme redizajn loga, balenia výrobkov a celkovej firemnej identity.
- V spolupráci s agenturou RIESENIA.COM sme spustili výrobu novej web stránky vrátane eshopu na najvyššej možnej úrovni.
- Kandidátovi, ktorý nám pomôže napredovať a zrealizovať naše vízie ponúkame:
- Stabilnú pracovnú pozíciu v profesionálnom kolektíve
- Pomerne veľký rozpočet na marketingové aktivity
- Priamy nadriadený - majitel spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie ( od novembra 2019 v úplne novom sídle spoločnosti )
- Kreatívna práca na rozličných projektoch
- Komunikácia s rôznymi zaujímavými tuzemskými, ale aj zahraničnými partnermi
- Hodnota stravnej jednotky - dohoda
- Celoročný vstup do fitnesscentra - dohoda
- Osobný automobil - dohoda
- Iné požiadavky - dohoda

Životopis s fotografiou prosím posielať v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Marketing / design

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti na pozícii Marketingový manažér sú podmienkou
- Znalosť anglického jazyka na aktívnej komunikatívnej úrovni
- Znalosť grafickych programov - výhoda
- Znalosť online marketingových nástrojov a procesov
- Prax na obdobnej, riadiacej pozícii minimálne 3 roky
- Zručnosti a schopnosti z oblasti dizajnu a reklamy
- Flexibilnosť, príjemné vystupovanie, lojálnosť
- Otvorenosť k zmenám, orientácia na výsledky, aktívny prístup a spoľahlivosť
- Výborné komunikačné a manažérske zručnosti
- Dynamická osobnosť s prirodzenou autoritou

MP KOVANIA - spoločnosť so slovenským kapitálom založená v roku 2002. Od tohto obdobia pôsobíme v oblasti dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkujeme veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou maloobchodných partnerov na celom území SR a ČR. V tejto oblasti dlhodobo budujeme meno kvalitného a spoľahlivého partnera. Naša spoločnosť vo svojej činnosti vsádza na stabilitu, spoľahlivosť v poskytovaní produktov a služieb, na kvalitnú a ochotnú predajnú i popredajnú starostlivosť. MP KOVANIA to je nekonečný výber kľučiek.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Bojnická 10
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Martinka
Tel.: 0905 202 742
E-mail: poslať životopis
ID: 3739661   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600