Interierový a Produktový Dizajner

Peter Martinka - MP Servis

Miesto práce
Bojnická 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohoda
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 EUR BRUTTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné riešenie nadštandardného interiéru nového showroomu vrátane prípravy interiérových návrhov ( 700 m2 )
- Spracovanie projektovej dokumentácie
- Pôdorysné a dispozičné riešenie showroomu
- Aktívny prístup v dekorovaní showroomu
- Prezentácia produktov spoločnosti
- Organizácia a vedenie produktových prezentácií pre architektov, investorov, developerov, výrobcov dverí, nábytku a ostatných dlhodobych zákazníkov
- Komunikácia s výrobcami, dodávateľmi a kooperujúcimi spoločnosťami
- Navštevovanie zahraničnych dodávateľov ( spoločne s majiteľom firmy )
- Vyhľadávanie nových dodavaľov a sortimentu
- Podieľanie sa na vývoji novych produktov
- Účasť na medzinárodnych výstavách ( spoločne s majiteľom firmy )
- Zodpovednosť za celkový nadčasový dizajn showroomu a jeho aktuálnosť
- Zaškolenie obsluhy showroomu

- Zázemie stabilnej firmy, ktorá stále rastie a rozvíja sa
- Byť súčasťou a tvorcom projektu na „zelenej lúke“ s možnosťou ovplyvnenia výsledku a byť v strede diania
- Možnosť uplatniť veci, ktoré povedú k lepším výsledkom nášho showroomu
- Rozmanitá, nestereotypná práca
- Špičkové úvodné zaškolenie a následné priebežné vzdelávanie
- Účasť na medzinárodných výstavách
- Cestovanie po celej EU a Ázii ( spoločne s majiteľom firmy )
- Otvorenosť, férovosť a rodinná atmosféra
- Individuálne ocenenie snahy a úspechu
- Osobný automobil - dohoda
- Celoročný vstup do fitness centra

Na jeseň 2019 je naplánované ukončenie výstavby nášho nového areálu na podnikanie s celkovou rozlohou 3 000 m2, a preto hľadáme skúseného dizajn manažéra s kladným vzťahom k interiérovému a produktovému dizajnu pre náš nový showroom s rozlohou 700 m2, ktorý je súčasťou nového areálu. Showroom bude vybudovaný v tesnej blískosti Rožňavskej ul. v Bratislave a bude orientovaný na bytové doplnky, stavebné a nábytkové kovania.
Hľadáme parťáka, alebo parťáčku, ktorý nám pomôže vybudovať najpreztížnejši showroom na interierové doplnky, stavebné a nábytkové kovania.
Okrem novej budovy, nových dodávateľov, nového sortimentu pripravujeme redizajn značky, nový web a e-shop.
V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosíme zaslať životopis s fotografiou na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Interierový a produktový dizajn

Vodičský preukaz

B

- Vzdelanie so zameraním na dizajn
- Prax v oblasti interiérového dizajnu
- Výborné prezentačné a komunikačné schopnosti
- Proklientsky prístup
- Estetické cítenie a priestorová predstavivosť
- Ochota cestovať ( dodavatelia, medzinárodné výstavy )
- Zodpovednosť, spoľahlivosť a vytrvalosť
- Otvorenosť novým nápadom a návrhom
- Záujem o oblasť dizajnu a kreativita
- Ochota a záujem učiť sa a odborne rásť
- Schopnosť pracovať v tíme

MP KOVANIA - spoločnosť so slovenským kapitálom založená v roku 2002. Od tohto obdobia pôsobíme v oblasti dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkujeme veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou maloobchodných partnerov na celom území SR a ČR. V tejto oblasti dlhodobo budujeme meno kvalitného a spoľahlivého partnera. Naša spoločnosť vo svojej činnosti vsádza na stabilitu, spoľahlivosť v poskytovaní produktov a služieb, na kvalitnú a ochotnú predajnú i popredajnú starostlivosť. MP KOVANIA to je nekonečný výber kľučiek.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Bojnická 10
831 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3620757   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 EUR BRUTTO