Klientsky pracovnik - Agentúrna kancelária Hlohovec

Peter Kysucký s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Od 1 300 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta. Fix+ provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v modernej agentúrnej kancelárií
• Práca s klientelou, vybavovanie požiadaviek klientov
• Nahlasovanie poistných udalostí
• Servis zmlúv existujúcich klientov spoločnosti ASP a ASDSS
• Poskytovanie informácií k poistným zmluvám našich klientov

Nový kolega získa:
• Kompletné zaškolenie produktov a predajných zručností
• Prácu v stabilnej firme v priestoroch zabehnutej agentúrnej kancelárie
• Firemné benefity
• Možnosť sebarealizácie a kariérny rast
• Možnosť vybrať si z troch variant odmeňovania (fixný plat, provízny systém, fixný plat + provízny systém)
• Kvartálne a ročné bonusy
• Celoročnú motivačnú súťaž o dovolenku v zahraničí
• Príspevok na poistenie pre seba a svoju rodinu
• Atraktívne možnosti vzdelávania a osobného rastu
• Teambuildingy
• Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať vybraných uchádzačov.
Výberové konanie bude prebiehať v 2 kolách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

- Komunikatívnosť
- Proklientský prístup
- Príjemné vystupovanie
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- Pracovná skúsenosť v obchode vítaná

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 950 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
Allianz sa ako zamestnávateľ riadi princípom rovnosti príležitostí a preto privíta všetky žiadosti o zamestnanie bez ohľadu na rasový alebo etnický pôvod, národnosť, vek, rod, náboženské alebo iné presvedčenia, zdravotné postihnutie či sexuálnu orientáciu.
ID: 4537153  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac