Hľadáme predavača, pomocného pracovníka

Peter Kováč KOVOTERM

Miesto práce
Želiezovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Od 800 EUR/mesiacNástupná mzda 800 - 1000€ v závislosti od znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie prác súvisiacich s chodom prevádzky
- dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
- predaj, komunikácia a starostlivosť o našich zákazníkov
- práca s pokladňou
- práca v sklade s bremenami

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov na základ zaslaných životopisov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 3 mesiacov po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v obchode a znalosť tovaru nie je potrebná, ale je výhodou
- slušnosť
- ochota, usilovnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť

Sme firma zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom tovaru v obore VODA - PLYN - KÚRENIE - KÚPELNE - ELEKTRO MATERIÁL s 20 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4303424  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac