Čašník/čašníčka

Peter Bukovský MIX - TEMPO

Miesto práce
Diakovce
5 EUR/hod.Víkendové príplatky, možnosť získať extra bonusy za dobre vykonanú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov v reštaurácií, prestieranie, príjemné vystupovanie, prijímanie objednávok, práca s pokladňou, objednávanie a inventarizácia tovaru, hmotná zodpovednosť za zverený tovar,

Práca príjemnom prostredí, Víkendové príplatky, priateľský prístup je samozrejmosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

Počet rokov praxe

1

Zodpovedný prístup, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, prax výhodou, teamový hráč

Reštaurácia - Penzión DORI je rodinná firma, spôsobujúca už vyše 20 rokov, zaoberá sa s ubytovaním a gastronómiou .Náš záujem je pracovať s kvalitným tímom, kde obojstranný seriózny prístup môže viesť k najvyššej spokojnosti zákazníka.
Máme radi kvalitu, tradičné jedlá, používame domáce suroviny.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4546921  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.