Reagujte bez životopisu

Asistent/ka predaja PetCenter - Žilina Dubeň

PetCenter CZ s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
816 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si nadšenec do zvierat a hľadáš nové zamestnanie?

Pridaj sa k nám a môžeš tráviť svoj pracovný čas s ľuďmi s rovnakým záujmom a mať na blízku zvieracích kamarátov!

Náplň Vašej práce

  • Aktívne oslovovanie a odborné poradenstvo našim zákazníkom.
  • Predaj sortimentu chovateľských potrieb, práce na pokladni.
  • Prevádzkové činnosti na predajni, najmä potom udržiavanie čistoty a doplňovanie tovaru.
  • Starostlivosť o náš zvierací kolektív – kŕmenie, pitný režim a upratovanie domčekov.

Očakávame od Vás

  • Pekný vzťah k zvieratám, záujem o chovateľstvo.
  • Príjemné a ústretové vystupovanie k zákazníkom.
  • Ochotu aktívne osloviť zákazníka s cieľom poradiť a predať.
  • Spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci.
  • Nadšenie pre prácu v obchode a starostlivosť o zvieracích kamarátov (Pozor na alergie a možné fóbie).
  • Možnosť pracovať na striedavej 12. hodinovej smeny a cez víkendy.
  • Chuť prehlbovať svoje znalosti a učiť sa novým veciam.

Ponúkame Vám

  • Provízia z predaja všetkého sortimentu.
  • Zľavu 40-50% zľavu na naše produkty.
  • Finančne motivované súťaže medzi predajňami.
  • Istotu mzdy 15. deň v mesiaci.
  • Príspevok na stravovanie/stravenky.
  • Multisport kartu.
  • Certifikované kurzy potrebné pre prácu so zvieratami a predaj liečiv (VVLP).
  • Maximálnu podporu tvojho nadriadeného aj ďalších tímov, nielen v čase adaptácie.
  • Možnosť kariérneho rastu.

Tak neváhajte a poďte medzi nás.

Tešíme na Vás!

Vzdelávacie kurzy, školenia
Provízie z predaja
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Firemné akcie
Bonusy/prémia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PetCenter reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov