Reagujte bez životopisu

Vedoucí prodejny PetCenter - pražské prodejny (ž/m)

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U nás máte možnost propojit zkušenosti s obchodem a vedením lidí se svou zálibou o oblast chovatelství. Znáte, že spokojený zákazník je ten, který se k nám rád vrací. Proto kladete důraz na péči o zákazníka, motivaci pracovníků, upravenou prodejnu a zvířata o které je dobře postaráno. Máte nadšení a elán. Hned tak něco nevzdáváte, protože víte, že některé věci prostě chtějí čas, trpělivost, a nakonec se vyplácí.

Náplň Vaší práce

  • Provozní a organizační vedení svěřené prodejny.
  • Personální zabezpečení – nábor, plánování docházky, kontrola práce, zpětná vazba, bezpečnost, dodržování Zákoníku práce apod.
  • Předávání znalostí a dohled nad rozvojem odborných znalostí svých podřízených.
  • Zodpovědnost za chod a ekonomické ukazatele prodejny.
  • Zajištění dodržování interních procesů a směrnic.
  • Udržování optimální skladové zásoby.
  • Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům.
  • Vyřizování reklamací a stížností zákazníků.
  • Podílet se na všech provozních činnostech na prodejně.
  • Zajistit a kontrolovat, že je řádně postaráno o svěřená zvířata.

Očekáváme od Vás

  • Zkušenost s vedením menšího týmu a prodejny.
  • Výbornou komunikační zdatnost.
  • Příjemné a vstřícné jednání se zákazníky i kolegy.
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup ke svěřené prodejně a k práci.
  • Znalost práce na PC (plánování docházky, objednávky, příjem, komunikace).
  • Nadšení pro práci v obchodě a péči o zvířata (Pozor na alergie a možné fóbie).
  • Možnost pracovat na střídavé 8–12. hodinové směny a o víkendech.
  • Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem.

Nabízíme Vám

  • Provize z prodeje.
  • Až 50% sleva na náš sortiment.
  • Finančně motivované soutěže mezi prodejnami.
  • Jistotu mzdy 15. den v měsíci.
  • Příspěvek na stravu až 2 000 Kč
  • Multisport kartu.
  • HappyDays - až 5 dní volna navíc
  • Akreditované kurzy prodejce zvířat a veterinárních léčiv (VVLP).
  • Maximální podporu tvého nadřízeného i dalších týmů, nejen v době adaptace.
  • Možnost dalšího rozvoje a kariérního růstu.

Těšíme na Váš životopis!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Provize z prodeje
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Příspěvek na vzdělání
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4580123  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc