Vedúci predajne Trenčín

PetCenter CZ s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 770 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spoluzodpovednosť / zodpovednosť za plnenie ekonomických ukazovateľov zverenej
predajne
- Riadenie a vedenie ľudí, chodu na zverenej smene
- Motivácia, hodnotenie a školenie podriadených zamestnancov
- Delegovanie úloh a ich kontrola
- Aktívne oslovovanie zákazníkov a predaj sortimentu chovateľských potrieb
- Odborné poradenstvo zákazníkom

- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s výrazným podielom na
tuzemskom trhu
- Možnosť profesijného a platového rastu
- Profesionálny rozvoj v odbore chovateľstvo
- Certifikované kurzy v hodnote 300€ -zdarma-
- Mzda každý 16. deň v mesiaci na tvojom účte
- 50% zamestnanecká zľava pre Tvoje zvieratká
- Zázemie stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vhodný kandidát na našu pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

- Prax na obdobnej pozícii v maloobchode min. 1 rok
- Znalosť v danom odbore veľkou výhodou
- Dobré riadiace, organizačné a komunikačné zručnosti
- Proaktívny zákaznícky prístup
- Zodpovednosť, pracovitosť a spoľahlivosť
- Časová flexibilita
- Tímovosť
- Dobrá znalosť práce s PC (MS Office, Outlook)

PetCenter reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3858837  Dátum zverejnenia: 7.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac