Predavač/ka chov. potrieb - Rovinka

PetCenter CZ s.r.o.

Miesto práce
Rovinka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 730 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád zvieratá a nerobí Ti problém byť sústavne s nimi? Vieš svoju odbornú prax prepojiť spolu v predajni? Chceš sa naučiť niečo nové? Pokiaľ áno, tak hľadáme práve Teba pre predajnu Rovinka.

Čo Ťa čaká v práci?
• ochotne poradíš a doporučíš to najlepšie,
• pomaznáš sa so zvieratkami,doplníš stravu, vyčistiš príbytky,
• práca v kolektíve, občas menšia fyzická záťaž,

Prečo sa oplatí prísť práve k nám:
• zaučíme Ťa v novom prostredí a k dispozícií budeš mať skúseného kolegu,
• ponúkneme Ti odborné vzdelávanie
• možnosť kariérneho rastu
• istotu práce (pokiaľ sa presťahuješ, rádi Ti ponúkneme prácu v inej z našich predajní)
• naše benefity : zamestnanecká zľavu až 50% na naše produkty i zvieratká

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím nás určite zaujmeš?
• máš elán a chuť do práce
• zaujímaš sa o zvieratá a máš k nim pozitívny vzťah
• komunikácia so zákazníkmi Ti nerobí problém
• chuť učiť sa novým veciam a zlepšovať sa
• máš tímového ducha, pretože u nás pracujeme ako tím

Zaujala Ťa naša ponuka? V tom prípade neváhaj a príď k nám. Pošli svoju žiadosť a pracovnú poziciu. K žiadosti pripojte CV.
Tešíme sa na Teba!

PetCenter reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3846921  Dátum zverejnenia: 16.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 730 EUR/mesiac