Predavač/ka chov. potrieb (zn.: spokojný zákazník i zvieratá) - Spišská Nová Ves

PetCenter CZ s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihned (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
624-640

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšenca a milovníka zvierat, ktorý chce tráviť svoj pracovný čas s ľuďmi s podobnými záujmami a mať na blízku zvieracích kamarátov.

Čo Ťa čaká? Robiť radosť! :-)
Našim zákazníkom - ochotne poradíš a odporučíš to najlepšie pre každého. Zvieracím kamarátom - budú mať plné brušká, čisté ubikácie, občas ich pohladíš, pomaznáš, rozumieš ich potrebám. Kolegom - rád pridáš ruku k dielu, nebojíš sa fyzickej práce, obchodu ani administratívy, chápeš, že ste jeden tím.

Čo Ti z hneď sľúbime (a dodržíme!):
• pomôžeme Ti so zaučením a orientáciou v novom prostredí (budeš mať k dispozícii skúsenejšieho kolegu, ktorý Ti vždy poradí)
• urobíme z Teba odborníka na pravom mieste (ponúkame odborné vzdelávanie)
• nebudeš sa u nás nudiť, práca je pestrá
• keď budeš chcieť, môžeš postupovať v kariére a raz viesť celú predajňu, alebo sa stať Oblastným manažérom - záleží len na Tebe
• istotu práce (pokiaľ sa presťahuješ, radi Ti ponúkneme prácu v inej z našich predajní)
• ponúkame Ti naviac dosť dobrú zľavu na naše produkty a ďalšie benefity - ozvi sa nám a povieme Ti viac!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím nás určite zaujmeš?
• máš elán a chuť do práce
• zaujímaš sa o zvieratá a tvoj vzťah k nim, spolu s odbornosťou vieš prepojiť s prácou v obchode
• rád/a sa bavíš s ľuďmi, nebojíš sa ich osloviť a robí Ti radosť im dobre poradiť
• vieš si spočítať 1+1
• chceš sa učiť novým veciam a zlepšovať sa
• vidíš sa v tíme podobných nadšencov

Tak neváhaj a poď medzi nás. Tešíme na Teba!

PetCenter reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3610005  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624-640