Obchodní zástupce - Slovensko

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmínky (brutto)
750 EUR +

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• máme pro Tebe spoustu stávajících zákazníků a těšíme se, až Ti je představíme
• vztah se zákazníky je budovaný na vzájemné důvěře (zpětná vazbo od zákazníků je pro nás důležitá)
• získáš zajímavé zkušeností z atraktivního a perspektivního oboru
• nápadům a návrhům se meze nekladou – máš nápad na další aktivitu pro podporu prodeje? .. sem s ním
• budeš zpracovávat pro zákazníky objednávky zboží
• dostaneš prostor k vlastní seberealizaci a možnost nabízet zákazníkům „top sellery“ – my jsme ti, co je tvoří
• budeš v úzkém kontaktu s vedoucím oblasti, který Ti rád pomůže, pokud bude třeba
• nemine Tě samozřejmě nějaký ten reporting a trochu administrativy
• ..a protože nejsme korporace, tady si tě rád vyslechne třeba i generální ředitel

Zaměstnanecké výhody, benefity

• odměny u nás neberou konce – vydělat si nad rámec základní mzdy můžeš kolik chceš (kolik umíš )
• nadstandardní finanční ohodnocení (fix + odměna za získání nových zákazníků)
• firemní vůz i pro soukromé účely, soukromé kilometry za hubičku
• zaškolení a pravidelná doškolení v oblasti prodeje a produktů
• navíc třeba stravenky na jídlo a Multisport kartu na cvičení
• nebo také netradiční benefit jako firemní psí hotel a školku – zvířátka jsou u nás vítána
• firemní akce, neformální atmosféra a věčně mladý kolektiv samozřejmostí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• hledáme aktivního a přátelského kolegu se smyslem pro humor
• nechybí Ti obchodní duch, umíš hledat a využívat obchodní příležitosti
• přirozeně navazuješ a prohlubuješ vztahy se zákazníky
• dotahuješ věci do konce – co slíbíš, to splníš
• umíš si řídit svůj čas, nepotřebuješ mít stále někoho za „zadkem“
• pokud si působil v B2B obchodu, je to velká výhoda, ale uvítáme i parťáka po škole
• práce s MS Office a řidičská praxe je pro Tebe denní chleba
• ideálně když můžeš nastoupit ihned, ale pokud jsi dobrý, rádi na Tebe počkáme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3414826  Dátum zverejnenia: 25.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR +