Veterinárny lekár/ka junior

PET SHOP, s.r.o.

Miesto práce
Jesenského 17, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie poradenstva majiteľom a chovateľom zvierat v oblasti správnej životosprávy zvierat.
Vyšetrovanie zdravotného stavu zvierat, stanovovanie diagnóz.
Predpisovanie a podávanie liekov zvieratám.
Očkovanie zvierat proti chorobám, zbavovanie zvierat parazitov.
Predaj tovaru na predajni, obsluha registračnej pokladne.
Spravovanie objednávok z internetového obchodu krmiva.sk.

Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
Vstupné zaškolenie
Motivačné platové ohodnotenie
Možnosť sebarealizácie
Preplácanie seminárov v SR
Možnosť nákupu na predajni so zamestnaneckou zľavou

Po obdržaní životopisu budeme uchádzačov písomne kontaktovať. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárny lekár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Schopnosť riešiť problémy
Komunikatívnosť
Chuť na sebe pracovať a ďalej sa vzdelávať v obore
Odolnosť voči stresu

V roku 2006 sme založili firmu PET SHOP, s. r. o. a otvorili našu prvú predajňu chovateľských potrieb. V roku 2009 sme začali prevádzkovať e-shop krmiva.sk V roku 2021 sme otvorili veterinárnu ambulanciu vet.abov.sk a tým sme vytvorili spojenie veterinárnych služieb a chovateľských potrieb pod jednou strechou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3972850  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac