Predavačka - Junior účtovníčka

PET SHOP, s.r.o.

Miesto práce
Jesenského 17, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupná mzda 624€, príplatok za prácu v sobotu a nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj ponúkaného tovaru krmív a chovateľských potrieb
- poskytovanie informácií o tovare
- práca s pokladňou
- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni – prevádzke
- spracovávanie podkladov pre senior účtovníka
- spracovávanie a kontrola dochádzky
- príprava mzdovej agendy pre mzdovú účtovníčku
- komunikovanie a príprava dokumentov pre sociálnu poisťovňu a zdravotné poisťovne
- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti

Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
Vstupné zaškolenie
Možnosť nákupu na predajni s výraznou zamestnaneckou zľavou

Po obdržaní životopisu budeme uchádzačov písomne kontaktovať. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- príjemné vystupovanie voči zákazníkom
- mať vzťah k zvieratám
- počítačové znalosti Microsoft Excel, Word
- ekonomické znalosti

Maloobchodná predajňa v Košiciach a internetový obchod s krmivami a chovateľskými potrebami pre zvieratá www.krmiva.sk Sme na trhu od roku 2006.

Nižný Heringeš 2031/1
040 01 Košice - Vyšné Opátske
ID: 3556037   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda 624€, príplatok za prácu v sobotu a nadčas