Kontrolný technik STK a EK

PESCA International, spoločnosť s ručením obmedzeným

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie technických a emisných kontrol cestných vozidiel a súvisiace činnosti.

- jednozmenný pracovný režim, odmeny podľa vykonanej práce bez obmedzenia,
- možnosť získať vodičské oprávnenie na všetky skupiny,
- zamestnávateľ preplatí náklady na všetky školenia vrátane autoškoly po ich úspešnom zvládnutí.

Žiadosti / životopisy zasielajte výlučne na email: [email protected]
Na osobný pohovor pozývame iba uchádzačov, ktorí preukážu požiadavky odbornej praxe prípadne vzdelania.
Zaslaním životopisu a iných súvisiacich dokumentov , ktoré patria do kategórie osobných údajov udeľujete spoločnosti Pesca International súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestná doprava - prevádzka, údržba a servis vozidiel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

trojročná prax v oblasti cest. vozidiel, alebo absolvent štúdia v prílohe č.7 vyhl.č. 137/2018 Z.z.
3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť a odhodlanie vzdelávať sa a pracovať
- znalosti z konštrukcie motorových vozidiel
- technické myslenie
- zodpovedný a aktívny prístup k práci
- bezúhonnosť

Stanica technickej kontroly a pracovisko emisných kontrol.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Trenčianska 2334/45
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

ID: 3972369  Dátum zverejnenia: 15.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac