Kurenári do Nemecka

Pertec GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11,5 - 13,5 EUR/hod.Diéty 5-7€/ hodina, letný a zimný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich tímov v Nemecku hľadáme kolegov na pozíciu kúrenár/ montér.

Kúrenárske zákaznícke firmy si u nás pravidelne objednávajú personál v profesii inštalatérov - montážnikov pre výstavby celých vykurovacích systémov v novostavbách (rodinné domy, väčšie budovy: kancelárie, nemocnice).

- manipulácia strojov na rezanie závitov
- prírez a montáž potrubia
- čítanie technických výkresov

Práca je vykonávaná na nemeckú pracovnú zmluvu, pracovný čas PON do PIA, 1-zmenná práca, zmluva na dobu neurčitú.
Nutná znalosť jazyka na úrovni A2 - bežná pracovná slovná zásoba.
Mzdové podmienky: 11,50 - 13,50€/brutto/ hodina + diéty 5-7€/netto/ hodina

Tešíme sa na Vás!

. práca na nemeckú pracovnú zmluvu - hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
. zamestnanecké benefity - vianočný bonus a príspevok na dovolenku, hradené nadčasy
. sociálne poistenie, zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
. vyplácanie týždenných záloh
. príplatky za prácu v nedeľu, sviatky, noc, podľa kolektívnej zmluvy IGZ/DGB
. 24 až 30 dní dovolenky ročne
. týždenné vyplácanie záloh
. pomoc pri zabezpečení ubytovania - zamestnanec si ubytovanie hradí samostatne
. kontaktná osoba v Nemecku hovoriaca česky
. bezplatné zabezpečenie pracovného oblečenia značky UVEX

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny profesný životopis na našu e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá na danú pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu SÚHLASÍTE SO SPRACÚVANÍM A UCHOVANÍM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Naši partnerský klienti sú kurenárske spoločnosti, pôsobia po celom Nemecku a predstavujú často aj rodinné podniky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kurenár, vzduchár, inštalatér etc.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť na danej pozícii
- jazyková znalosť nemčiny min. A2
- ochota pracovať na montážnych pracoviskách
- výhodou je vlastné auto, pre transport zo Slovenska do Nemecka, a na dojazd do práce
- práca je cez pracovné dni (nie turnusy), možnosť práce nadčas
- samostatnosť, zodpovedný prístup k práci

Dovoľte, aby sme sa predstavili.
Sme renomovaná nemecká spoločnosť z oblasti personálnych služieb pre dočasné prideľovanie zamestnancov v priemyselných a remeselných oblastiach. Zamestnávame už viac než 1700 zamestnancov z Nemecka a strednej Európy, naše dlhodobé skúsenosti od 80-tych rokov, tak ako aj naše know-how, nás zaraďujú medzi spičkové spoločnosti v tejto oblasti v Nemecku.
Naše motto „Von Mensch zu Mensch“ je najdôležitejšiou vedúcou myšlienkou a zároveň označením pre čestnosť voči zamestnancom, tak ako aj zákazníkom. Naším cieľom je poskytovanie služieb na vysokej úrovni za každých okolností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3655150  Dátum zverejnenia: 16.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.