Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Čašník / Čašníčka

Persson s. r. o.

Miesto práce
Garbiarska 2032, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme pivovarnícka reštaurácia pri remeselnom pivovare Liptovar, zameraná na a lá carte ponuku, remeselné pivo a všetko čo tieto dve veci spája. Hľadáme do tímu kolegov - čašníka alebo čašníčku, ktorí sa spolu s nami budú starať o našich hostí. Ak máš skúsenosť z reštaurácie alebo baru a nebojíš sa to skúsiť s nami, ozvi sa.

Pracujeme dlhý/krátky týždeň, delené zmeny, pracovný čas od 11:00 do 22:00.

Základná mzda od 5,00€/hod, plus pohyblivá zložka podľa skúseností, praxe a výkonu + tringelty. Našim zamestnancom pomáhame odborne rásť, môžeš sa tešiť na školenia, workshopy a veľa nových skúseností.

Viac o reštaurácii nájdeš na https://liptovar.sk/pivovarska-restauracia/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

Počet rokov praxe

2

Liptovar - remeselný pivovar a pivovarnícka reštaurácia si zakladá na kvalitných surovinách a poctivej príprave. Či už je to naše pivo, alebo naša kuchyňa, vytvárame príbehy pôžitku pre všetky zmysly. Inšpirujeme sa tradičným, meníme a inovujeme. Splynúť s davom je to, čomu sa vyhýbame. A to najpodstatnejšie je, že za pivo Liptovar a za jedlo z našej kuchyne sa hrdo postavíme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4404128  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.