Brigádnik/Brigádnička - Študent/Študentka VŠ (Administratívny pracovník)

PERSPECTA Legal, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Minimálne 5,00 € / hod. Mzda záleží aj od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného brigádnika/brigádničku, resp. študenta/študentku VŠ na dlhodobú spoluprácu. Pracovný čas je flexibilný podľa možností zamestnanca a potrieb zamestnávateľa.

Špecifikácia úloh:
- samostatné riešenie zverených úloh podľa pokynov nadriadeného
- administratívna podpora členov tímu
- spracovanie dokumentov
- jednoduchá práca s databázami
- komunikácia s klientmi

- perspektíva dlhodobej spolupráce
- možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti
- práca v menšom priateľskom pracovnom kolektíve
- flexibilná pracovná doba
- možnosť získania pracovných skúseností v kombinácii rôznych oblastí
- široký záber rôznych pracovných úloh, samostatná a zodpovedná práca, možnosť osobného rastu v rôznych pracovných oblastiach

V prípade, že Vás zaujala naša pracovná ponuka, zašlite svoj životopis na [email protected]. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, prípadne oboch výhodou;
- vítaná prax na pozícii v administratívnej oblasti;
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, systematickosť, výborné organizačné schopnosti;
- diskrétnosť, dôslednosť, iniciatíva, orientácia na výsledky, proaktivita, schopnosť samostatne riešiť problémy, lojalita, schopnosť určiť priority;
- oceňujeme ľudský prístup - hľadáme hlavne kolegu, nie iba zamestnanca.

S ohľadom na rozsah agendy hľadáme posilu pre náš tím. Ak máte záujem, bližšie informácie o konzorciu PERSPECTA Group nájdete na www.perspecta.eu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3670250  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálne 5,00 € / hod. Mzda záleží aj od skúseností uchádzača.