Brigádnik/Brigádnička - Študent/Študentka VŠ (Administratívny pracovník)

PERSPECTA Legal, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného brigádnika/brigádničku, resp. študenta/študentku VŠ na dlhodobú spoluprácu. Pracovný čas je flexibilný podľa možností zamestnanca a potrieb zamestnávateľa.

Špecifikácia úloh:
- samostatné riešenie zverených úloh podľa pokynov nadriadeného
- administratívna podpora členov tímu
- spracovanie dokumentov
- jednoduchá práca s databázami
- komunikácia s klientmi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Minimálne 5,00 € / hod. Mzda záleží aj od skúseností uchádzača.

- perspektíva dlhodobej spolupráce
- možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti
- práca v menšom priateľskom pracovnom kolektíve
- flexibilná pracovná doba
- možnosť získania pracovných skúseností v kombinácii rôznych oblastí
- široký záber rôznych pracovných úloh, samostatná a zodpovedná práca, možnosť osobného rastu v rôznych pracovných oblastiach

V prípade, že Vás zaujala naša pracovná ponuka, zašlite svoj životopis na [email protected] Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, prípadne oboch výhodou;
- vítaná prax na pozícii v administratívnej oblasti;
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, systematickosť, výborné organizačné schopnosti;
- diskrétnosť, dôslednosť, iniciatíva, orientácia na výsledky, proaktivita, schopnosť samostatne riešiť problémy, lojalita, schopnosť určiť priority;
- oceňujeme ľudský prístup - hľadáme hlavne kolegu, nie iba zamestnanca.

S ohľadom na rozsah agendy hľadáme posilu pre náš tím. Ak máte záujem, bližšie informácie o konzorciu PERSPECTA Group nájdete na www.perspecta.eu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prievozská 4D
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3670250   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálne 5,00 € / hod. Mzda záleží aj od skúseností uchádzača.