Právnik / Ekonóm

PERSPECTA Legal, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 4D, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PERSPECTA Legal, s.r.o., hľadá do svojho tímu v Bratislave technicky zdatného Právnika / Ekonóma so zameraním na civilné a insolvenčné právo.

Náplňou práce je predovšetkým:

- technická podpora pre správcov v súvislosti s informačným systémom MERCUDO;
- spracovanie agendy týkajúcej sa insolvenčných konaní podľa zákona 7/2005 Z.z. (posudzovanie prihlášok pohľadávok, súpisovanie majetku, evidencia PPP, daňová a personálna agenda);
- príprava vyjadrení, zmlúv a žalôb (incidenčné, excindančné konania, odporovateľnosť úkonov);
- rokovanie a komunikácia s klientmi, ako aj komunikácia s dlžníkmi a exekútorskými úradmi;

V prípade adekvátnych schopností ponúkame pre právnika možnosť vykonávania tejto pozície ako advokátsky koncipient.

- práca v mladom, dynamickom kolektíve;
- korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa;
- perspektíva profesionálneho rastu;
- rozmanitá právna agenda;
- možnosť využitia cudzích jazykov;
- odmeny na základe aktivity a dosiahnutých výsledkov.

V prípade, že Vás zaujala predmetná pracovná ponuka, zašlite svoj životopis na legal@perspecta.eu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
K životopisu prosím zašlite súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právne, Ekonomické, Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
UNIX/Linux - základy
PostgreSQL - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť insolvenčného práva;
- nadpriemerná technická a počítačová zdatnosť
- samostatnosť, konštruktívne myslenie, tímová práca;
- zodpovednosť, precíznosť, lojalita, ochota na sebe pracovať a učiť sa;
- organizačné schopnosti, kreatívne a analytické myslenie, komunikatívnosť;
- pracovné nasadenie, flexibilita.

Úspešná a zabehnutá advokátska kancelária PERSPETA Legal s.r.o. je súčasťou konzorcia PERSPECTA Group. Súčasťou konzorcia je aj správcovský dom vykonávajúci činnosť správcu konkurznej podstaty ako právnická osoba PERSPECTA Recovery, k.s. so zaujímavou konkurzno - právnou agendou vo viacerých konkurzoch. S ohľadom na rozsah agendy hľadáme posily pre náš tím.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prievozská 4D
821 09 Bratislava
ID: 3309589   Dátum zverejnenia: 13.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou