Könyvelő cseh/szlovák nyelvtudással

Personnel Leasing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Magyarország

Autóipar területén tevékenykedő, multinacionális Megbízónk számára cseh/szlovák nyelvtudással rendelkező könyvelőt keresünk.

Feladatok:
- Kimenő/Bejövő számlák és az értékesítők bónuszainak feldolgozása, kezelése
- Kifizetések előkészítése
- Hitelkeret felhasználásnak követése és ellenőrzése
- Bank garanciák és készpénz letétek kezelése
- Faktoring tevékenységek utánkövetése
- Üzleti partnerekkel való kapcsolattartás

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a [email protected] e-mail címre, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Szlovák nyelv - Középszint (B2) vagy Cseh nyelv - Középszint (B2) vagy Angol nyelv - Középszint (B2)

Elvárások:
-Okleveles könyvvizsgálói végzettség vagy minimum egyetemi/főiskolai pénzügyi végzettség
- Legalább 2 éves, nemzetközi cégnél szerzett könyvelői tapasztalat
- Erős, aktív, minimum középfokú angol és cseh/szlovák nyelvtudás
- Magasszintű Excel és Outlook tapasztalat
- Monotonitás és stressztűrő képesség
- Lelkes, talpraesett személyiség

Előny:
- SAP ismeret

A Personnel Leasing Kft. jelenleg egy irodával rendelkezik, szolgáltatásunkat Budapesten és Pest megyében nyújtjuk Megbízóink részére. A minőségi szolgáltatás elkötelezettjei vagyunk, melyet minden kollégánk képvisel napi munkája során. Célunk, hogy a munkaerő kölcsönzés és közvetítés területén igazi értéket és magas minőséget képviselő szolgáltatást nyújtsunk mind a munkavállalók, mind pedig a Megbízók részére a beosztotti és a csoportvezetői pozíciókat illetően. Hozzásegítjük az embereket ahhoz, hogy megtalálják a számukra megfelelő álláslehetőséget, a Megbízókat pedig ahhoz, hogy megtalálják az ideális munkavállalókat a keresett munkakörökre.
ID: 2806843  Dátum zverejnenia: 10.11.2016