Pracujte s nami vo výrobe autosedačiek v Žiline - ubytovanie zabezpečené a hradené! Príspevok na dopravu! Mzda 900-1100€

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
696 - 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda na úrovni 4,23€/hodinu, mesačne s príplatkami a bonusmi priemer 900-1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každý nový zamestnanec absolvuje vstupné dvojtýždňové školenie, následne pracujete na výrobnej linke - preto nemusíte mať prax
Práca je vhodná pre mužov, nakoľko je potrebná určitá fyzická zdatnosť.
Budete vyrábať a montovať autosedačky - všetko podľa výrobného postupu aby sa zachovala kvalita.

Nástup možný ihneď.

Pre zamestnancov z iných krajov firma zabezpečí a hradí ubytovanie. (prípadne je možná dohoda hradiť cestovné podľa počtu km od miesta bydliska)
Víkendy sú voľné.

Stravné lístky v hodnote 4€
Dochádzkový bonus 75€/mes.
Výkonnostný bonus priemer 69€/mes.
Individuálne ohodnotenie priemer 69€/mes.
Letný bonus - cca 400-500€
Zimný bonus - cca 400-500€

Pracovné oblečenie
Možnosť týždenných záloh - každý piatok 50€

Informácie o výberovom konaní

Práca je v trojzmennej prevádzke
Pracujete v týždňových intervaloch - pondelok až piatok
Týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná

Je potrebné prísť najprv na osobný pohovor priamo do Žiliny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient vyrába autosedačky pre významného výrobcu automobilov v žilinskom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na zmeny
Pracovitosť
Dochvíľnosť
Dôraz na kvalitu odvedenej práce
Zodpovedný prístup k práci

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4025659  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac