Montážny operátor - Nástupný bonus! Vyplácame týždenné zálohy! - Nástup možný ihneď PERSOnica, s.r.o.

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 640 EUR/mesiacCelková mzda brutto cca 800 - 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manuálna montáž komponentov na montážnej linke
Vizuálna kontrola jednotlivých komponentov
Jednoduché kontrolné a čistiace práce na výrobných zariadeniach
Iná prácovné úlohy podľa pokynov nadriadeného
Montáž nie je fyzicky náročná, práca vhodná aj pre ženy - je však potrebná manuálna zručnosť.

Práca je v čistých, udržiavaných priestoroch

Práca v trojzmennej prevádzke (týždeň ranné, týždeň poobedné, týždeň nočné)

Závodné stravovanie zabezpečené počas rannej a poobednej zmeny.
Počas nočných zmien dostanete stravné vo výške 4,40€
Príplatky za prácu v noci
Výkonnostný bonus do výšky 160 €
Letný bonus do 300€
Zimný bonus do 300€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou mechatronických systémov pre dvere, sedadlá a elektromotory pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Ochota pracovať na 3 zmeny

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4001593  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 640 EUR/mesiac