Finančná Superponuka!!! Nástupný bonus + týždenné zálohy len od nás!!!!!!! Práca vo výrobe - priemerná mzda 850-1100€ brutto

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
10.08.2020
Od 750 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy Priemerná mzda 800-950€/mes. brutto až do výšky 1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využi jedinečnú príležitosť nastúpiť do nového zamestnania a navyše ti dáme aj nástupný bonus!!!!
Práca na výrobnej linke v automotive v Žiline a okolí Žiliny (Gbeľany)
Montáž dielcov vo výrobe
Obsluha výrobných automatov

skúsenosti z oblasti výroby nie sú potrebné – zaučíme!

Príplatky a bonusy.
Práca v stabilnej firme
Výplata vždy načas
Týždenné zálohy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný nástupný termín 10-17.8.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobná spoločnosť v automotive segmente

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť
spoľahlivosť a zodpovednosť
Pozitívny prístup k práci a pravidelná dochádzka

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3936329  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac