Operátor skladu

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,72 - 4,32 EUR/hod.zimný a letný bonus, príplatok za prácu v hale, po skúšobnej dobe 5,24 EUR/brutto/hod, výrobný bonus vyplácaný mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pomocné práce v sklade pri príjme a výdaji materiálu
  • spolupráca pri realizácii pravidelných ako aj náhodných inventúr
  • udržiavanie čistoty na zverenom pracovisku
  • ďalšie súvisiace práce podľa pokynov nadriadeného
  • práca vo výrobne spoločnosti v trojzmennej prevádzke (ranná, nočná, poobedná pondelok - piatok)

  • stravovanie zabezpečené v závode počas rannej a poobednej zmeny
  • počas nočných zmien dostávate stravné lístky
  • dochádzkový bonus
  • zvyšovanie mzdy po skúšobnej dobe

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, sme tu pre Vás:
Pondelok - Piatok od 8:00 do 16:30

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Mariánske nám. 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Miklová
Tel.: +421948406040
E-mail: poslať životopis
ID: 3866069  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,72 EUR/hod.