Operátor - nástrojár

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka mzdy 700 EUR/brutto + príplatky +bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha motorového vozíka
- nastavovanie fréz
- práca so zobrazovacími jednotkami
- práca v sklade
- nástup priamo do kmeňového stavu zamestnávateľa
- doprava do práce zabezpečená
- práca na 3 zmeny (8 hodín) ranná, nočná, poobedná
- práca vhodná aj pre ženy
- Všetky potrebné školenia zabezpečíme

-preplácame stravné lístky v plnej výške

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3807683  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy 700 EUR/brutto + príplatky +bonusy