Pracujte s nami pre americkú spoločnosť ako elektromechanik strojov

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 500 EUR/mesiacod 850 podľa seniority + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Údržba,preventívne opravy všetkých druhov elektromechanických,mechanických a pneumatických porúch na strojných zariadeniach.
  • Údržba budovy.
  • Vykonávanie preventívnej, prediktívnej a bežnej údržby.
  • Opravy elektro rozvodov v rámci svojej pôsobnosti.
  • Navrhovanie postupov opráv, vedenie dokumentácie v systéme preventívnej údržby a TPM.
  • Práca na 3 zmeny

  • Príspevok na dopravu,
  • Príspevok do DDS,
  • Firemné raňajky, spoločenské akcie
  • Kariérny postup

Informácie o pracovnom mieste
Katarína Strhárska
0948 744 666

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.4.2020 (ostáva ešte 23 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Americká výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SŠ vzdelanie technického zamerania v odbore elektomechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Elektrotechnické oprávnenie min §21.§22.
Skúsenosť s programovaním v riadiacom systéme Simatic S7
Mechanika, hydraulika výhodou,
Prax v odbore výhodou,
Znalosti u oblasti plastárskej výroby , údržby- výhodou

PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Mariánske nám. 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Strhárska
Tel.: +421948744666
E-mail: poslať životopis
ID: 3769612  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac