Údržbár lisovacích, plastových foriem

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Diagnostikovať poruchy
-Vykonávať práce podľa požiadaviek a podľa plánov preventívnej údržby
-Viesť dokumentáciu foriem
- Zlepšovať nástroje v spolupráci s technikmi a nastavovačmi
-Pripraviť nástroje na zaslanie do externej spoločnosti
-Spravovať a efektívne hospodáriť so skladovými zásobami drobného
náradia
- Navrhovať opatrenia na zlepšenie kvality nástrojov
-3 zmená prevádzka

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1500€ v závislosti od skúseností

-v prípade experta sa kandidát zaradí do 2 -zmennej prevádzky,
-ročný bonus pre zamestnancov, ktorí sú v prac.pomere dlhšie ako 1 rok až do výšky 100% základného platu,
-mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP pri práci v noci a počas víkendov,

Informácie o výberovom konaní

Informácie o pracovnej pozícií :
Mgr. Ivana Klimentová PhD.,
0948 011 800

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov áut (konzoly, lišty, popolníky...), výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické,

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-znalosti mechaniky,
-min. 2-ročné skúsenosti z údržby lisovacích foriem, ---zmysel pre presnosť, kvalitu a zodpovednosť

PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Mariánske nám. 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Klimentová, PhD.
Tel.: +421948011800
E-mail: poslať životopis
ID: 3585179   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500€ v závislosti od skúseností