Vodič MKD

PERSOnica, s.r.o.

Veľká Británia, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 € podľa zvoleného turnusu + diéty (2100 € - 2500 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého vodiča medzinárodnej kamiónovej dopravy po EU - GB.
Preprava vodičov z celého Slovenska na zberné miesto a cesta domov je hradená zamestnávateľom a je zabezpečená zájazdovými VW Crafter alebo letecky podľa turnusu.
Práca na turnusy: 2, 3, 4 týždne práca/1 týždeň doma alebo 2, 4, 6 týždne práca/2 týždne doma.
Typ posádky: jednoposádka

- česká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- možnosť dohody dĺžky turnusu a voľna
- pred jazdou záloha, doplatok cestovných náhrad hneď po odjazdení turnusu
- diéty - kontinent do 52 €/deň, Veľká Británia do 62 € / deň
- rôzne finančné zvýhodnenia
- zaistíme školenia a preškolenia ADR
- preprava plachtovými návesmi
- pravidelné školenia
- vozový park MAN
- česky hovoriaci dispečing

Informácie o výberovom konaní

Info o pozícií a pohovore:
Mgr. Ivana Klimentová PhD.
0948 011 800

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť sa zaoberá službami v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy. Špecializuje sa na medzinárodnú prepravu nad 12 ton.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- vodičské oprávnenie sk. C, E
- profesijný preukaz vodiča
- tachografická karta vodiča
- ADR ( možnosť dorobenia - platí zamestnávateľ)
- 1 rok praxe
- zdravotná spôsobilosť
- prax v štátoch GB, CH, F, NL, B, DE, LUX, A vítaná, vodiča zaškolíme
- trestná bezúhonnosť
- osobná časová flexibilita
- pracovné nasadenie v súlade NRE 561/2006

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3476248  Dátum zverejnenia: 12.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 € podľa zvoleného turnusu + diéty (2100 € - 2500 €)