Práca v Brne, ČR. Nástrojár

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Brno, Česko
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 6 € / hod, (od 1000 €)+ výkonnostné odmeny 20% + prémie vedúceho

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v kusovej výrobe
- čítanie výkresovej dokumentácie a meranie
- opravy, údržba postupových strižných nástrojov a náhradných dielov

- 5 týždňov dovolenky + 2 dodatkové dni
- stravovanie v areály dotované zanestnávateľom
- možnosť ubytovania (2,90/deň)
- lekárska starostlivosť
- výkonnostné odmeny, možnosť nadčasov
- príplatky podľa Zákonníka práce
- multisport karta
- odmeny za pracovné a životné jubilea
- príspevok na rekreáciu a ozdravné pobyty detí zamestnancov

Životopisy v slovenskom alebo v českom jazyku zasielajte mailom.
Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou tvarovacích strojov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
- prax výhodou
- zdravotná spôsobilosť
- skúsenosť z kusovou výrobou
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie

PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSOnica
Mariánske nám. 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Cibulka Matušíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3467582   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 6 € / hod, (od 1000 €)+ výkonnostné odmeny 20% + prémie vedúceho