Vodič trolejbusu/Vodič autobusu

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
od 825 € brutto + 20,5 % výkonnostná odmena + ďalšie príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vodiča trolejbusu alebo vodiča autobusu na pravidelných linkách MHD.

- stabilná a perspektívna práca v ambicióznej spoločnosti
- finančné odmeny za bezškodovú jazdu a odpracované roky
- zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na stravovanie
- možnosť ubytovania s finančným príspevkom pre všetkých zamestnancov bez ohľadu na miesto trvalého bydliska
- možnosť rozšírenia vodičského oprávnenia na skupinu D a získanie kvalifikačnej karty vodiča
- bezplatné zdravotné a psychologické prehliadky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava, pričom okrem liniek MHD prevádzkuje aj prímestské linky a pravidelné medzinárodné autobusové linky. Prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, D

- VP sk. D, prípadne B, C - možnosť bezplatného rozšírenia
- vek minimálne od 24 rokov
- komunikatívnosť, asertivita, zodpovednosť, bezkonfliktnosť, bezúhonnosť,
- zdravotná a psychická spôsobilosť

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3427804  Dátum zverejnenia: 22.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 825 € brutto + 20,5 % výkonnostná odmena + ďalšie príplatky a bonusy