Zástupca prevádzkového riaditeľa

PERSOnica, s.r.o.

Eunica Media, Mariánske námestie 30/5, 010 01 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- po skúšobnej dobe riadenie tímu 6 ľudí, troch obchodníkov a troch akvizítorov
- zodpovednosť za tím a rozhodnutia
- koordinácia projektu od získania zákazky až po realizáciu
- aktívna komunikácia s klientmi
- spolupráca a komunikácia s rôznymi inštitúciami
- manažérske aktivity v rámci svojho oddelenia, aktívna komunikácia so zamestnancami
- kreatívne nápady a ich realizácia, aktívna spolupráca s kreatívnym oddelením
- vyhodnotenie rizík
- vyhodnotenia a pravidelný reporting
- príprava konceptov zmlúv

- aktívna sebarealizácia a rozvíjanie vlastných schopností
- priateľské pracovné prostredie a príjemný kolektív
- mesačný fixný plat + systém odmien
- služobný notebook a telefón
- pružný pracovný čas

Pracovná pozícia je v spoločnosti Eunica Media - www.eunica.sk
KONTAKTUJTE NÁS NA:
Životopis, spolu s fotografiou, posielajte, prosím na:
[email protected]
+421 948 945 894

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Eunica Media je mladá, dravá, dynamicky sa rozvíjajúca reklamná a mediálna agentúra, ktorá poskytuje komplexné služby na najvyššej úrovni prostredníctvom profesionálneho tímu pracovníkov. Náš tím sa neustále rozvíja, vzdeláva a napreduje s cieľom dosiahnuť jediné – byť vo svojej oblasti tým najlepším a zároveň odlišujúcim sa od konkurencie. Klientom ponúkame možnosť zviditeľniť sa na vhodne vybraných reklamných a mediálnych nosičoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reklama, obchod, marketing, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- reprezentatívny typ so silnými osobnostnými manažérskymi črtami
- ochota učiť sa nové veci a mať vlastné nápady
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie a dravý prístup
- vzťah k číslam
- samostatnosť
- aktívny vodič
- ochota a chuť cestovať
- znalosť cudzieho jazyka výhodou

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3203591  Dátum zverejnenia: 2.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou