Odborný pracovník personálnej agentúry, personalista (muž/žena), home office

Personella, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného/-ú a flexibilného/-ú nového kolegu / kolegyňu do nášho kolektívu, ktorý/-á kompletne zastreší stratégiu náboru a akvízu dočasného pridelenia pre klientov z oblasti výroby a logistiky predovšetkým v trenčianskom a žilinskom kraji.
Hľadáme skúseného kolegu, ktorý pozná trh práce v trenčianskom a žilinskom kraji, pozná firmy, vie zvoliť správne oslovenie klienta, samostatne absolvuje stretnutie s klientom a je schopný vyjednať a vysvetliť podmienky obchodnej spolupráce.
Pozícia je ideálna pre kandidáta, ktorý má praktickú skúsenosť s prácou v agentúre dočasného zamestnávania a dokáže samostatne pracovať.
Práca je na polovičný úväzok s možnosťou zmeny na plný úväzok.

Tvoje úlohy:
- Telefonické a mailové oslovovanie klientov za účelom prenechávania zamestnancov.
- Komunikácia s kandidátmi o prácu (motivácia, skúsenosti, očakávania).
- Aktívne vyhľadávanie nových klientov.
- Kontaktovanie kandidátov, ktorí majú záujem o pracovnú pozíciu.
- Pozývanie vhodných kandidátov na pohovor.
- Príprava pre inzerovanie pracovných ponúk.
- Kalkulácia cenových ponúk

Tvoj profil:
- ideálne bydlisko v Trenčianskom alebo Žilinskom kraji
- Skúsenosti s prácou v agentúre dočasného zamestnávania.
- Ovládanie spisovného slovenského jazyka.
- Máš motiváciu pracovať v oblasti HR a nemyslíš si, že agentúry sú na trhu zbytočné.
- Vieš komunikuješ s ľuďmi a dokážeš vždy zachovať chladnú hlavu a si priateľský.
- Si tímový hráč a záleží ti na tom, aby v tíme bola dobrá nálada.
- Nebojíš sa práce, si pracovitý.

- práca z domu
- flexibilný pracovný čas
- služobný telefón
- dovolenka podľa potreby
- prijemný kolektív

- výberové konanie sa uskutoční prostredníctvom osobného pohovoru, možný aj cez skype a pod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Interná pozícia v personálnej agentúre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť Personella s.r.o. je poskytovateľom personálnych služieb s partnermi po celom Nemecku, Rakúsku, Taliansku a v iných okolitých krajinách. Sme flexibilným a spoľahlivým partnerom pre spoločnosti všetkých veľkostí a z každého odvetvia. Sústredíme sa na dopravu, logistiku, gastronómiu a remeslá. Taktiež ponúkame nadštandardné poradenstvo pre podnikanie v Nemecku, preklady a preberanie administratívy.
ID: 4169419  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac