Zdravotné sestry do nemocníc v Nemecku

Personella UG

Miesto práce
Bielefeld, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
od 2200 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nemocníc a zdravotníckych zariadení vo viacerých nemeckých mestách hľadáme vyučené zdravotné sestry pre rôzne oddelenia. Možnosť majú aj pomocné zdravotné sesty s praxou a jazykovými schopnosťami.

➤ výkon práce ako zdravotná sestra, pomocná sestra, asistent
➤ možnosť práce aj na špeciálnych klinikách
➤ Aspoň základy nemeckého jazyka na úrovni A2. O akreditáciu vzdelania v Nemecku sa postaráme!
➤ prax v Nemocnici je potrebná
➤ ubytovanie na začiatok vie byť poskytnuté! Prosíme len vážné záujemkyne a vážnych záujemcov o trvalé zamestnanie v Nemecku.
➤ Nejedná sa o turnusovú prácu, ale o plný úväzok na nemeckú pracovnú zmluvu.
➤ nemecký jazyk minimálne na úrovni A2

Ak máte záujem alebo otázky, kontaktujte nás cez E-mail alebo telefonicky.
Pre žiadosť o zamestnanie je nutný životopis s vysvedčením (stačí v slovenskom jazyku)

➤ dovolenkový príplatok
➤ vianočný príplatok (13 - 14 plat)
➤ všetky odvody hradí zamestnávateľ
➤ zmluva priamo s nemocnicou / klinikou
➤ ubytovanie možné priamo v areáli kliniky
➤ možnosť rodinných príspevkov
➤ daňové bonusy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Štátne aj privátne zdravotnícke zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3318107  Dátum zverejnenia: 23.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2200 brutto