Vrchná sestra v Zariadení pre seniorov SÝKORKA Dolné Vestenice

PERSONELA s.r.o.

Miesto práce
Záhumenská 391, 972 23 Dolné Vestenice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 975 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
Organizuje, plánuje, koordinuje a kontroluje ošetrovateľskú starostlivosť v zariadení pre seniorov .

Ponúkané výhody:
- Pohyblivá zložka mzdy
- Vytvorenie nadštandardných podmienky pre klientov v rodinnej atmosfére.
- Možnosť profesionálneho rasu, s uplatnením individuálnych schopností zamestnanca.

Pracovné podmienky:
Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Mzda:
975,-€ až 1200,-€ /mesiac

Všeobecné spôsobilosti:
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť
organizovanie a plánovanie práce
vedenie ľudí
motivovanie ľudí

Ďalšie požiadavky:
Osobnostné predpoklady pre prácu so seniormi.
Zodpovednosť a tímová spolupráca.

Vhodné aj pre ZAHRANIČNÝCH uchádzačov

Kontaktná osoba:

Ing. Miroslav Mlynár
[email protected]

tel.: +421905242974

V prípade zaslania životopisu emailom, uveďte do predmetu správy: VRCHNÁ SESTRA

Ak máte záujem o o prácu – kontaktujte našu agenturu alebo priamo zamestnávateľa a dohodnite sa na osobnom stretnutí .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

SÝKORKA n.o. - Nezisková organizácia poskytuje sociálne služby-opatrovateľské služby v prirodzenom prostredí klienta vo vybraných mestách v SR. Pobytovú službu poskytujeme v zariadení pre seniorov a zariadení opatrovateľskej služby v Dolných Vesteniciach. Profesionálnu opatrovateľskú službu vykonávajú kvalifikované opatrovateľky. Podmienky poskytovania služby na www.sykorka.sk

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

trpezlivosť
spoľahlivosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
asertivita
vnútorná stabilita

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PERSONELA s.r.o. Zvolen
Nám. SNP 35/48
96001 Zvolen
ID: 4010826  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 975 EUR/mesiac