Reagujte bez životopisu

Projektový manažér - stavebníctvo

PERSONELA s.r.o.

Miesto práce
Seniorka n.o., Námestie SNP, Zvolen
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- príprava podkladov pre projektovú dokumentáciu na realizáciu stavby
- vybavenie potrebných dokladov k stavbe
- dohľad nad realizáciou stavby
- spolupráca so samosprávou a dotknutými úradmi
- zodpovednosť za realizáciu projektu
- realizácia následných /podobných/ projektov

Ponúkané výhody:
- poskytnutie služobného telefonu
- pružný pracovný čas
- možnosť vzdelávania sa , stravovacia karta
- pracovné miesto je vhodné aj pre uchádzača so zníženou pracovnou schopnosťou nad 41% - invalidný

Pracovné podmienky:
- pracovný čas: 7:00 - 15:30
- práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Mzda : 1000,-€/mesiac

Požadovaná prax - min 5 rokov

Všeobecné spôsobilosti:
- analyzovanie a riešenie problémov
- komunikácia /jednanie s ľuďmi/
- kultivovaný písomný prejav
- rozhodovanie
- samostatnosť
- technická gramotnosť
- organizovanie a plánovanie práce

Ďalšie požiadavky:
- na pohovor budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci požiadavky.

Osobnostné predpoklady:
- analytické myslenie
- cieľavedomosť
- praktické myslenie
- spoľahlivosť

Kontakt na zamestnávateľa - miesto výkonu práce :
SENIORKA n.o.
Námestie SNP 35/48
960 01 Zvolen

tel.: 0905 242 974
mail.: [email protected], [email protected]
www: seniorka.sk

V prípade zaslania životopisu emailom, uveďte do predmetu správy: Projektový manžér - stavebníctvo

Ak máte záujem o o prácu – kontaktujte našu agenturu alebo priamo zamestnávateľa a dohodnite sa na osobnom stretnutí .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

SENIORKA n.o. - Nezisková organizácia poskytuje sociálne služby-opatrovateľské služby v prirodzenom prostredí klienta vo vybraných mestách v SR. Profesionálnu opatrovateľskú službu vykonávajú kvalifikované opatrovateľky. Podmienky poskytovania služby na www.seniorka.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore pozemné stavby - pozemné staviteľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

trpezlivosť
spoľahlivosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
asertivita

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3535360  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac