Reagujte bez životopisu

Opatrovateľ/ka - SÝKORKA n.o. Domov seniorov Dolné Vestenice - trvalý prac. pomer mzda 835-1100,-€

PERSONELA s.r.o.

Miesto práce
Záhumenská, Dolné Vestenice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, priebežne
835 - 1 200 EUR/mesiacPohyblivá zložka mzdy - prémie, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SÝKORKA n.o. prijme do pracovného pomeru opatroveľky/opatrovateľov - opatrovanie klienta v domove seniorov v Dolných Vesteniciach . Nové, pekné pracovisko.

Pracovný pomer na plný ale aj kratší pracovný úväzok .
Pracovný pomer na neurčitý čas.
Pracovný čas
06:00 - 18:00
18:00 - 06:00

Nočná práca Áno.

požiadavky: Opatrovateľský kurz v trvaní min 220 hodín alebo zdravotnícke vzdelanie.

predpoklady: komunikácia, samostatnosť, trpezlivosť, spoľahlivosť

mzda: 835,- € +príplatky na nočné, soboty, nedele, sviatky /priemerná mzda 1100,-€ / +stravenky + príspevok na dovolenku

náplň práce:
-zabezpečuje sprevádzanie chorých pacientov na lekárske vyšetrenia, odborné lekárske vyšetrenia

-sprevádza ťažko pohyblivých klientov pri prechádzkach,

-vykonáva obslužné a ďalšie práce – pomoc pri úkonoch sebaobsluhy /ranná a večerná toaleta, obliekanie, vyzliekanie, presun na vozík , použitie WC, výmena plienok, celkový kúpeľ, umytie vlasov, holenie, manikúra/ polohovanie klientov

-upratovanie po jedle, odstraňovanie zvyškov jedla, dodržiavanie čistoty hygienických zariadení

Informácie o pracovnej ponuke:
- hlavný pracovný pomer
- pracovný čas: od 6:00 do 18:00
- práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
- nočná práca: áno

Ak máte záujem o o prácu – kontaktujte našu agenturu na alebo priamo zamestnávateľa a dohodnite sa na osobnom stretnutí - pozriete si zariadenie a následne sa rozhodnete.

Kontakt na zamestnávateľa :
SÝKORKA n.o. Dolné Vestenice
Záhumenská 391, 97223 Dolné Vestenice

tel.: 0905 242 974 Ing. Mlynár
email: [email protected]
www.sykorka.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

SÝKORKA n.o. - nezisková organizácia, v zmysle zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách poskytuje opatrovateľskú službu pre občanov, na riešenie ich nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia, nepriaznivého zdravotného stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku.

Poskytujeme profesionálnu opatrovateľskú službu pre občanov odkázaných na pomoc inej fyzickej osoby, pre seniorov, zdravotne, fyzicky a sociálne hendikepovaných klientov, ich rodiny a priateľov. Služba je založená na dôvernom a priateľskom vzťahu s ľudmi, ktorým pomáhame uľahčiť a spríjemniť každý bežný deň života.

Hlavným zmyslom našej činnosti je pomáhať ľuďom, ktorí túto pomoc potrebujú priamo v ich vlastnom domove a rodinnom prostredí. Služby poskytuje tým profesionálnych pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke zameranie alebo opatrovateľský kurz v trvaní minimálne 220 hodín

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť sociálneho kontaktu
- komunikatívnosť, empatia, istota
- schopnosť pracovať v tíme
- samostatnosť
- praktické myslenie

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3521913  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 835 EUR/mesiac