Servisný inžinier

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
od 2500 brutto (konečná mzda bude dohodnutá na základe skúseností a platových očakávaní kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia a start-up nových strojných zariadení u klienta
Základný tréning a bezpečnostná inštruktáž na manipuláciu so zariadením u klienta pre vybraných zamestnancov a operátorov
Zodpovednosť za preventívne a akútne odstraňovanie nedostatkov na montovaných zariadeniach
Údržba, záručný aj pozáručný servis
Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s klientom s ohľadom na dobré meno spoločnosti
Pravidelný reporting nadriadenému.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

zahraničná strojárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- technické vzdelanie (skúsenosti so servisom/ údržbou elektro/mechanických, senzorických, pneumatických a hydraulických častí strojov)
- elektro vyhláška min. 22§
- AKTÍVNA znalosť Anglického jazyka - podmienkou
- ochota relokovať sa do zahraničia (Švédsko/ Nemecko)

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3965425  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2500 brutto (konečná mzda bude dohodnutá na základe skúseností a platových očakávaní kandidáta)