Operátor výroby v Záborskom. Dvojzmenka. Možný nástup ihneď!

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 600 EUR/mesiac600 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluhovanie a sledovanie chodu strojov výrobnej linky
- Plnenie strojov materiálom a jeho odoberanie v prípade zisteného prebytku
- Kontrolovanie opracovaných obrobkov a výrobkov pomocou meracích prístrojov
- Práca s meradlami a vizuálna kontrola komponentov

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- nástup priamo "pod kmeň"
- stravné lístky
- možnosť pracovať v nových priestoroch spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

zaharaničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min. SŠ vzdelanie
- skúsenosti s prácou vo výrobe
- zmysel pre detail
- samostatnosť
- precíznosť
- ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov