Vedúci pobočky športovej predajne

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
9/2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac700 brutto + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, obsadzujeme pozíciu Vedúceho pobočky novotovorenej športovej predajne, ktorého úlohou bude:
- zabezpečovanie plynulého chodu obchodnej prevádzky
- dodržiavanie firemných štandardov a smerníc
- dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne
- personálne vedenie tímu 4-5 zamestnancov
- práca s interným softvérom spoločnosti, práca s pokladňou
- prezentácia tovaru podľa firemných priorít
- riešenie reklamácii, práca so zákazníkom – odborné poradenstvo
- administratívne činnosti vrátane inventúrnych povinností predajne
- plánovanie dochádzky zamestnancov
- vedenie, výber a motivácia zamestnancov
- zabezpečenie objednávok

zaujímavý benefitný systém spoločnosti
možnosť kariérneho rastu
stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

celosvetová sieť špecializovaných športových predajní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- min. SŠ vzdelanie s maturitou
- skúsenosti na obdobnej pozícii
- pozitívny vzťah k športu - veľkou Výhodou
- skúsenosti s prácou v obchode, s prácou s pokladňou, atď.

Osobnostné predpoklady:
- samostatnosť
- prirodzená autorita
- flexibilita
- prozákaznícky prístup

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Personel Efekt, s.r.o
Slovenská 69
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Paľuvová
E-mail: poslať životopis
ID: 3944883  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac