Hľadáme strechárov: Klampiarov/tesárov s nástupom ihneď!

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiac1500 brutto + ďalšie provízie a bonusy (v závislosti od kvality odvedenej práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - lokálnu stavebnú spoločnosť - hľadáme skúsených strechárov: klampiarov / tesárov

Pracovná náplň:
- vykonávanie stavebných klampiarskych/ tesárskych prác
- zhotovovanie, montovanie a oprava klampiarskych výrobkov

- práca je vykonávaná v okrese Rimavská Sobota a blízkom okolí
- doprava, prípadné ubytovanie a strava sú zabezpečené zamestnávateľom

- Stravné lístky
- zabezpečené ubytovanie a doprava
- motivačná zložka mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

lokálna stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- prax na pozícii klampiara/ tesára je podmienkou
- čítanie stavebne technickej dokumentácie
- min. SŠ vzdelanie - bez maturity
- technická a fyzická zdatnosť
- ochota cestovať

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov