Technical Sales Specialist

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacod 2000 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, oslovovanie a získavanie nových klientov a vybudovanie dobrého mena a funkčných vzťahov so zákazníkmi.
Analyzovanie potrieb a požiadaviek zákazníkov, navrhovanie optimálnych riešení, vhodných komponentov a systémov, ktoré vyriešia požiadavky zákazníka a prinesú mu osoh.
Prerokovanie navrhnutých riešení so zákazníkom.
Poskytovanie technickej podpory pre zákazníka.
Správa a vypracúvanie ponúk klientom.
Riadenie vzniknutých obchodných prípadov.
Plánovanie a realizácia služobných ciest k zákazníkom.
Pravidelné reportovanie nadriadeným.
Aktívna spolupráca na odborných seminároch, tréningoch a školeniach.
Plnenie stanovených obchodných plánov.
Starostlivosť o kľúčových klientov.

- práca v stabilnej nemeckej spoločnosti
- technické vybavenie podľa dohody
- benefitný systém spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

nemecká strojárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s obdobnou pozíciou min. 3 roky
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni - podmienkou
- technické vysokoškolské vzdelanie a skúsenosti s prácou v oblasti strojárskej výroby a obchodu

Osobnostné predpoklady:
- vytrvalosť pri dosahovaní cieľov
- nadšenie a motiváciu doťahovať veci dokonca
- čestnosť, etickosť a návrhy na zlepšenie systému
- samostatnosť

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov