Špecialista procesnej kvality (Farmaceutický priemysel)

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola výrobkov z hľadiska plnenia požiadaviek kvality, registračných podmienok, správnej výrobnej praxe a systému manažérstva kvality;
- posudzovanie podmienok výroby, kontrolných procesov, kontrola výrobných záznamov;
- výkon auditov podľa systému manažérstva kvality

Práca v stabilnej rozvíjajúcej sa spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu
Benefitný systém spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

miestna farmaceutická spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- aktívna znalosť AJ
- vzdelanie v odbore: chémia, farmácia, všeobecné lekárstvo, veterinárne lekárstvo

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3849679  Dátum zverejnenia: 16.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 brutto