Lektor / školiteľ obsluhy vyhradených technických zariadení zdvíhacích, viazačov bremien, Obsluhy motorových vozíkov

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1/2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na účely splnenia odbornej spôsobilosti a odbornej praxe žiadateľa o vydanie oprávnenia na výchovu a vzdelávanie v zmysle Zákona 124/2006 Z.z. § 27 ods. 4 písm. a) hľadáme školiteľa:

- osobu s príslušným dokladom o odbornej spôsobilosti na činnosť, ktorú bude školiť a s odbornou praxou v tejto činnosti najmenej tri roky v predchádzajúcich siedmich rokoch,

- revízneho technika vyhradených technických zariadení s príslušným rozsahom osvedčenia a s odbornou praxou revízneho technika najmenej tri roky v predchádzajúcich siedmich rokoch.

Výkon práce v rámci SR

Pohyblivá zložka mzdy: 170,- Euro (priznávaná každý mesiac okrem skúšobnej doby)
Cestovné náhrady: od 50-250,- Euro mesačne v závislosti od počtu pracovných ciest
Iné výhody:
služobný automobil (aj na súkromné účely)
služobný mobil,
notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

slovenská spoločnosť, ktorá sa zoberá poskytovaním komplexných služieb a vývojom softvérových aplikácií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadovaná odborná spôsobilosť:

v zmysle Vyhlášky č. 508/2009 Z.z. § 16 Revízny technik vyhradených technických zariadení zdvíhacích v zmysle Prílohy č. 1 Vyhlášky č. 508/2009 Z. z. v rozsahu: Aa), Ab), Ac), Ad), Ae), Ak), Ba), Bc), Bd), Be), Bf), Bg) + požadovaná dĺžka preukázateľnej odbornej praxe

Obsluha motorových vozíkov v zmysle STN 26 8805:12-2018: Motorové vozíky v rozsahu: I. triedy, II. triedy / skupiny A, B, C, D, E, W1, W2, G + požadovaná dĺžka preukázateľnej odbornej praxe

Viazač bremien: platný preukaz viazača bremien + požadovaná dĺžka preukázateľnej odbornej praxe

Iné predpoklady:
Vodičský preukaz sk. B

Absolvovaný akreditovaný kurz lektora alebo pedagogické minimum (absencia osvedčenia nie je prekážkou pre uzatvorenie pracovného pomeru, možnosť doplnenia interne priamo u zamestnávateľa).

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3825244  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac