Technológ

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
od 1000 brutto (uvedená suma je minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- optimalizácia a stabilizácia výrobného procesu, nastavovacích a strojových parametrov;
- aktualizácia dokumentácie nastavovacích parametrov v zmysle IATF 16949:2016;
- kontrola procesu prestavby a podpora prestavby;
- uvoľňovanie výroby do série na základe vyhodnotenia kvality výrobkov;
- starostlivosť o pridelený sklad náhradných dielov;
- posúdenie stavu nástrojov a strojov pri odchylkách vykonanie potrebných nápravných opatrení a v prípade neodstránenia odchýlok hlásenie stavu nadriadenému;
- aktívna spolupráca pri vzorkovacom procese výroby.

- práca v novovzniknutej medzinárodnej spoločnosti
- ročný bonus
- príspevok na dopravu
- DDS
- sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

nemecká výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- praktická skúsenosť s tlakovým liatím/vstrekovaním plastov
- minimálne 2 ročná prax s prestavbou / nastavovaním výrobných zariadení;
- znalosť nemeckého jazyka je výhodou;
- zodpovednosť;
- dôslednosť;
- samostatnosť.

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3820040  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 brutto (uvedená suma je minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu)