Supervízor výroby

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
od 1000 - 1200 brutto + príplatky a benefitný systém spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie výroby, práce a kontroly procesov v pridelenej časti výroby
Riadenie tímu do cca 70 zamestnancov
Sledovanie produktivity vo výrobe a návrhy na zlepšenie
Vykonávanie analýzy používaných metód, vyhodnocovanie efektivity, návrhy na inováciu
Implementácia nových metód a procesov do výroby
Spolupráca s oddelením kvality, analýza reklamácií
Sledovanie rozpočtu investícií a výdavkov pre pridelené oddelenie
Reporting

kariérny rast v nadnárodnej spoločnosti,
odborné školenia,
dochádzkový bonus,
polročný bonus,
Multisport Card,
príspevok na obedy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

automotive spoločnosť v Košiciach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúsenosť s obdobnou pozíciou
- dobré organizačné a riadiace schopnosti veľkého tímu zamestnancov,
- znalosť nástrojov kvality vo výrobe,
- znalosť kontrolných a meracích postupov a zariadení,
- ochota pracovať v 3-zmennej

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3809617  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 - 1200 brutto + príplatky a benefitný systém spoločnosti