Controller (Finance and HR)

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Lipany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiacmin. 1600 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

The goal of our plant controller is to be a financial business partner for the entire plant: you ensure that plant and its financial resources are well managed, in line with operational goals and targets.
Therefore, you work with the plant in all its different facets: production, supply chain and HR. As a plant controller; you will report to the plant finance manager and have strong ties to your Belgian controller counterparts.
Your responsibilities will include:
In a first phase, you will assist in the budget cycle and take on the challenge for the plan budgeting cycle optimisation. In a second phase, you become the budget process owner for our Slovak plant.
You assist in production controlling
You ensure the correct follow-up of production orders; you compare actual figures with international standards and explain differences
You calculate cost prices and transfer prices of our new products with correct SAP follow up
You have a specific role in determining the country of origin of produced goods
You analyse and evaluate direct cost effects on profitability
You are involved in quarterly/monthly analysis of plant related variables; material costing update, follow-up of stock differences of our local warehouse, verify status of all production orders.
In collaboration with our local supply chain manager, you will prepare and analyse stock report & variance report.

You will end up in a firm that stimulates an entrepreneurial spirit. You will hold a new position in our Slovak plant and will be able to set the international standard for plant controlling. We strongly believe in giving people responsibility and we encourage a very open communication in our highly international environment. We definitely want you to grow in our company and give you space for personal development.

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis na našu e-mailovú adresu. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Uchádzači zaradení do užšieho výberu budú kontaktovaní do 3 týždňov od obdržania žiadosti. V opačnom prípade je možné predpokladať, že do užšieho výberu postúpili vhodnejší kandidáti. Ďakujeme za pochopenie.

REAKCIOU (ZASLANÍM ŽIVOTOPISU) SÚHLASÍTE SO SPRACÚVANÍM A UCHOVANÍM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDUJÚCOM ROZSAHU:

Týmto ako dotknutá osoba udeľujem slobodne a dobrovoľne spoločnosti PERSONEL EFEKT, s.r.o., so sídlom Slovenská 69, 080 01 Prešov, IČO: 36 448 508, zapísanej v OR OS Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 10505/P, tel. č. 051/771 16 48, email: [email protected] ako prevádzkovateľovi v zmysle zákona o ochrane osobných údajov a príslušných právnych predpisov EÚ svoj výslovný súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov v rozsahu uvedenom v životopise, motivačnom liste a ich príloh, za účelom vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie a sprostredkovania zamestnania. Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem spoločnosti na dobu 3 rokov.

Zároveň slobodne a dobrovoľne udeľujem spoločnosti svoj výslovný súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov v rozsahu uvedenom v životopise, motivačnom liste a ich príloh, za účelom zasielania ponúk voľných pracovných miest prostredníctvom elektronickej pošty (emailom), telefonicky alebo inými prostriedkami komunikácie, a to na dobu 3 rokov.

Dotknutá osoba zodpovedá za úplnosť, pravdivosť a správnosť poskytnutých osobných údajov. V prípade zmeny poskytnutých osobných údajov je dotknutá osoba povinná ich zmenu bezodkladne oznámiť spoločnosti.

Na dosiahnutie účelu spracúvania osobných údajov môžu byť údaje dotknutej osoby poskytované potencionálnym budúcim zamestnávateľom.

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov môže dotknutá osoba kedykoľvek odvolať zaslaním emailu spoločnosti alebo osobne v akejkoľvek pobočke spoločnosti.

V prípade neaktuálnosti poskytnutých osobných údajov, odvolania súhlasu so spracúvaním osobných údajov, po splnení účelu alebo doby, na ktorú bol udelený súhlas na spracúvanie osobných údajov alebo ak je ukladanie z akýchkoľvek zákonných dôvodov neprípustné, budú uložené osobné údaje vymazané.

Ochrana osobných sa spravuje ustanoveniami zákona o ochrane osobných údajov a príslušnými právnymi predpismi EÚ, kde sú taktiež upravené aj práva dotknutej osoby. Dotknutá osoba má právo na bezplatné poskytnutie informácií ohľadom spracúvania jej uložených údajov. Za predpokladu dodržania požiadaviek stanovených vo všeobecne záväzných právnych predpisoch má dotknutá osoba zároveň (i) právo na prístup k svojim osobným údajom, (ii) právo na opravu nesprávnych osobných údajov, (iii) právo na obmedzenie (blokovanie) spracúvania osobných údajov, (iv) právo namietať spracúvanie svojich osobných údajov, (v) právo na výmaz osobných údajov, najmä vtedy, ak už nie sú potrebné na účely, na ktoré sa získavali alebo inak spracúvali alebo ak odvolala svoj súhlas na ich spracúvanie a ak neexistuje iný právny základ pre spracúvanie, prípadne ak sa osobné údaje spracúvali nezákonne. Rovnako má dotknutá osoba v prípade splnenia stanovených podmienok aj právo na prenosnosť údajov, t.j. má právo získať svoje osobné údaje, ktoré spoločnosti dobrovoľne poskytla, a to v elektronickej forme, v štruktúrovanom, bežne používanom a strojovo čitateľnom formáte a v tejto súvislosti môže využiť svoje právo na prenos týchto údajov k druhému prevádzkovateľovi, pokiaľ bude takýto prenos technický možný (právo na prenosnosť údajov).

V prípade, že si u spoločnosti uplatňuje dotknutá osoba niektoré z práv dotknutej osoby podľa právnych predpisov upravujúcich ochranu osobných údajov a zo žiadosti dotknutej osoby nie je možné overiť totožnosť žiadateľa alebo v prípade, že má spoločnosť oprávnené pochybnosti v súvislosti s totožnosťou osoby, ktorá podáva žiadosť, vyhradzuje si spoločnosť právo túto osobu požiadať o poskytnutie dodatočných informácií potrebných na potvrdenie totožnosti osoby uplatňujúcej túto žiadosť.

Dotknutá osoba má právo podať sťažnosť dozornému orgánu, ktorým je Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava, pri podozrení, že sa jej osobné údaje spracúvajú v rozpore s platnou legislatívou.

Spoločnosť vyhlasuje, že osobné údaje spracúva len na vyššie uvedené účely a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov a príslušnými právnymi predpismi EÚ, a to za použitia primeraných technických, organizačných a bezpečnostných opatrení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

small international company

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

YOUR PROFILE

• You have a master’s degree, preferably in an finance or economical background.
• You understand how a production plant works. Ideally, you have worked in a similar role before (3 years).
• You have a very analytical mind. You have a deep passion for data gathering and processing. Hence, you thrive on working with numbers every day.
• You are the numbers expert, but you know how to translate them in understandable goals for your plant counterparts: you are able to build bridges and to win people over. You take initiative in building relationships in all layers of the plant.
• Since we will learn together in this role, you have to be able to adapt to changes very quickly. You can also switch easily between different projects.
• You have some IT interest: new programs don’t scare you.
• You know Slovak as well as English.
• Obviously, you know how to work excel, additionally, you have experience with any ERP package, SAP knowledge would be a plus, but is not a must.

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3781570  Dátum zverejnenia: 8.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 000 EUR/mesiacmin. 1600 brutto