Poď pracovať pre nás - máme pre teba platenú absolventskú prax v personálnej agentúre

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
136,60 € (príspevok ÚPSVaR na vykonávanie absolventskej praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát ktorý spĺňa podmienky pre absolventskú prax:
* vek do 26 rokov
* evidovaný na ÚPSVaR min. 1 mesiac

Aktuálne hľadáme ABSOLVENTA VŠ so záujmom o oblasť personalistiky a recruitmentu - teda dynamického, komunikatívneho kandidáta, ktorý chce pôsobiť v oblasti ľudských zdrojov.

* hľadáme komunikatívneho absolventa, ktorý je schopný ústne a telefonicky komunikovať s rôznymi typmi osobností a ktorý vie byť vždy ústretový ku všetkým požiadavkám zo strany kandidátov, kolegov a klientov.
* flexibilita a ochota podieľať sa na rôznych činnostiach
* kladný vzťah k administratívnym úkonom a prácou s databázou
* znalosť cudzieho jazyka je výhodou
* PC znalosť na dobrej úrovni nutná

Náplň práce:
Počas absolventskej praxe získate základný prehľad a znalosti fungovania personálnej agentúry.
Najčastejšími činnosťami, ktoré budete vykonávať sú:
* telefonická a emailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
* účasť na výberovom procese
* spracovanie údajov v internej databáze
* rôzne administratívne činnosti

Pracovná doba: 20 hod./týždenne po dobu 6 mesiacov

* možnosť získať praktické skúsenosti
* možnosť uplatnenia sa v internom stave po skončení AP
* teambuildingové aktivity

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Týmto udeľujem súhlas spoločnosti Personel efekt, s.r.o., IČO: 36 448 508, Slovenská 69, 080 01 Prešov (ďalej len „Personel efekt“) so spracovaním, správou a uchovávaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/poskytla vo svojom životopise, žiadosti o zamestnanie, prípadne v iných dokumentoch za účelom sprostredkovania vhodného zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.Zároveň súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov tretím stranám, t.j. potenciálny zamestnávateľ v prípade zaradenia do výberového konania.Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov alebo v prípade, ak poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, najneskôr uplynutím 5 rokov od poslednej aktualizácie.Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú správne, úplné a aktuálne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3721585  Dátum zverejnenia: 22.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 136,60 € (príspevok ÚPSVaR na vykonávanie absolventskej praxe)