Planner/ Plánovač výroby

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1200 brutto + príplatky nad rámec Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bude viesť objednávky klientov, kontrolujúc ich výrobnú realizovateľnosť s potvrdením požadovaných termínov dodávok
- bude týždenne analyzovať variácie v požiadavkách klienta v krátkodobom a strednodobom horizonte a bude kontrolovať
ch kompatibilitu s “lead timeom“ súvisiacich dodávok
- bude komunikovať s logistikou klienta spolu s obchodným oddelením ohľadne analýz zdielanej realizovateľnosti dôležitých variácií v
požiadavkách
- bude vypracovávať návrh ohľadne mesačnej výroby v súlade s cieľmi obežného majetku, ktorý bude predložený ku kontrole
a odsúhlaseniu zainteresovanému oddeleniu a vedeniu výrobného závodu
- bude týždenne programovať, so súhlasom výroby, výrobné tempo pre každý typ výrobku a bude denne analyzovať ich odchýlky
- bude oznamovať skladu priority špedície konečných výrobkov na základe prípadných urgencií klienta
- bude vkladať údaje zo strany klienta pre nové výrobky
- bude spolupracovať v tíme s procesnými inžiniermi, obchodným oddelením, zásobovačmi, výrobou ohľadne riadenia
zavedenia nových výrobkov alebo modifikácií výrobkov “on going“

- práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti
- zamestnanecké benefity
- možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

medzinárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúsenosť s obdobnou pozíciou
- skúsenosť s plánovaním výroby
- vzdelanie tech. zamerania - výhodou
- orientácia na zákazníka
- tímový hráč
- anglický/nemecký jazyk - aktívna znalosť nutná

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3423576  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1200 brutto + príplatky nad rámec Zákonníka práce