PERSONEL EFEKT, s.r.o.,

personálno-poradenská a rozvojová spoločnosť

Hľadáte si vhodne zamestnanie?
Radi poradíme a odporučíme: ako sa pripraviť na pohovor, ako napísať životopis, kam smerovať...
Personel Efekt s.r.o je personálno-rozvojová agentúra, ktorá ponúka uchádzačom o zamestnanie pozície z rôznych odvetví na trvalý pracovný pomer, skrátený úväzok, či personálny lízing.
Sme špecialisti na Košický a Prešovský región

Operátor skladu v automotive - Nitra

Miesto práce

Nitra, Prešovský kraj, Košický kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou

Termín nástupu

máj 2018

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem materiálu a kontrola dielov podľa vytlačeného zoznamu
- Vizuálna kontrola materiálu
- Ručné zaskladnenie materiálu na jednotlivé regálové pozície
- Sekvencovanie materiálu podľa objednávky, požiadavky klienta
- Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
- Udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5S

Iné výhody

- Stabilné zamestnanie a príjem
- Práca na 1 zmenu
- Zmluva na dobu neurčitú od prvého dňa trvania pracovného pomeru
- Stravné lístky v hodnote 3,38€ hradené zamestnávateľom v plnej výške
- Pracovné oblečenie zdarma
- Príspevok na ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Interný dodávateľ logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- VZV výhodou
- precíznosť a zodpovednosť
- logické myslenie
- schopnosť tímovej spolupráce

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnosti

PERSONEL EFEKT, s.r.o., personalna spolocnost
Werferova 1
040 11 Košice
ID: 3334177   Dátum zverejnenia: 13.3.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou